Rexona Linen Dry Kadın Deodorant 150 ml
Rexona Linen Dry Kadın Deodorant 150 ml

Rexona Linen Dry Kadın Deodorant 150 ml

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺26,66(KDV Dahil)
İndirimli : ₺19,99(KDV Dahil)
Barkod : 8711600765672

48 Saat Etkili

ADET :

Rexona Deodorant Sprey Linen Dry 150 ml

 

 

 

LINEN DRY

Rexona Linen Dry ile ferahlık ve temizlik hissi tüm gün sürsün!

Rexona Deodorant Sprey Linen Dry, benzersiz motionsense formülü sayesinde ter kokusuna karşı 48 saat koruma ve gün boyu ferahlık sağlar.

DEO SPREY

Rexona Roll On Linen Dry, benzersiz motionsense formülü sayesinde ter kokusuna karşı 48 saat koruma ve gün boyu ferahlık sağlar.

ROLL-ON

Rexona Stick Linen Dry, benzersiz motionsense formülü sayesinde ter kokusuna karşı 48 saat koruma ve gün boyu ferahlık sağlar.

STICK

 

FAYDALI BİLGİLER

ASLA “ASLA” TERLEMEM DEMEYİN!
Gün içinde hayatın değişen ritmine göre kalp atışlarımız tıpkı bir borsa grafiği gibi yükselir, alçalır. Buna bağlı olarak vücut sıcaklığımız değişkenlik gösterir. Günün her anında, her mevsimde, nerede olursak olalım bu sıcaklık değişimine bağlı olarak terleriz. Spor yaparken, aşık olurken, yoğun stres altındayken, duygusal değişimlerde, hatta köri soslu baharatlı bir yemekten sonra bile terleriz. Günde yaklaşık 2 litre terleriz. Bunun yalnızca %0,02’si koltuk altındadır. Ancak koltuk altımız yeterince hava almaz, kapalı bir bölge olduğu için bakteriler bulunur. Ter bu bakterilerle birleşince kötü bir koku ortaya çıkar. Deodorant bu kokuyla baş edebilen günlük bir hijyen ürünüdür. Her gün banyodan sonra, dışarıya çıkmadan önce temiz ve kuru koltuk altına uygulayın. Ter kokusuyla yalnızca deodorantınızla baş edeceğinizi unutmayın. Deodorant kullanmayı unutmayın, günü özgürce yaşayın!

ANTIPERSPIRANT DEODORANT NEDİR?
Anti-Perspirant deodorantlar terlemeyi düzenleyerek daha az terin bakterilerle bir araya gelmesini sağlar. Vücut ısısıyla eşzamanlı çalışarak aktive olur ve ter kokusunu engeller. Anti-Perspirant özelliği olmayan pudrasız deodorantlar ise sadece kokuyu maskeleyerek geçici çözüm sunar; ter kokusuna karşı gün boyu koruyamaz. Anti-Perspirant deodorantlar, pudrasız deodorantlara göre çok daha uzun süre etkilİdir.

ÜRÜNLER DERMATOLOJİK TESTLERDEN GEÇİYOR MU?
Tüm Rexona ürünleri dermatolojik testlerden geçirilir. Testleri bağımsız bir laboratuar yapar.

 

 

 

 

 

 
Türü Sprey

 

Benzer Ürünler
Rexona
₺26,66 KDV Dahil
₺19,99 KDV Dahil
RXN-0795
Dove
₺66,66 KDV Dahil
₺49,99 KDV Dahil
5009681